Pompy hydrauliczne tłokowe do zastosowań motoryzacyjnych


Hydraulika Siłowa Wiadomości

Parker Hannifin uruchomił produkcję pomp tłokowych zaprojektowanych w celu zmniejszenia wielkości systemów napędu wentylatora, zarówno on-i off-highway pojazdów jak i do innych zastosowań motoryzacyjnych. Nowy system pomp jest wyposażony w dedykowany zawór proporcjonalny ciśnienia, wbudowany bezpośrednio w montażu pompy. To skutecznie zmniejsza rozmiar systemu i wagi, bez wpływu na ogólną wydajność lub funkcjonalność i umożliwia projektantom jak najlepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni na każdym z pojazdów. Ponadto, jako część układu hydraulicznego napędu wentylatora, nowy system przyczynia się do poprawy efektywności zużycia paliwa i redukcji emisji. O hydraulicznym urządzeniu Parkera. Mówi się, że nadaje się do chłodzenia sprzętu ciężkiego, ponieważ oferują znaczne korzyści przez pas jednostki napędzane silnikiem.

Hydraulika siłowa to coś co nas interesuje.

Na przykład, układy hydrauliczne zapewniają możliwość regulacji prędkości obrotowej wentylatora niezależnie od prędkości silnika w celu dostarczenia lepsze chłodzenie wydajność i oszczędność paliwa. ( Hydraulika Siłowa News ) Ponadto, elementy hydrauliczne napędu wentylatora możgą być umieszczone praktycznie w dowolnym miejscu na pojeździe. Jak dotąd jednak, systemy napędu wentylatora na ogół składają się z niezależnych części. Prędkości wentylatora są zmieniane za pomocą oddzielnego zaworu proporcjonalnego ciśnienia do kontroli ciśnienia do silnika hydraulicznego, choć to skuteczne rozwiązanie to zajmuje dodatkowe miejsce i wymaga dodatkowych przewodów i złączy. Aby rozwiązać ten problem, Parker opracował wersje swoich pompy P1 tłok, która zawierają proporcjonalne zawroty ciśnienia.

Hydraulika siłowa nas pociąga.

W ramach Nomenklatury montażu pompy, co minimalizuje liczbę poszczególnych części i połączenia wymagane, zmniejszając tym samym przestrzeń jak i koszty utrzymania .Pompy tłokowe są specjalnie zaprojektowane do użytku. Są to urządzenia mobilne przystosowane do ciągłej pracy przy ciśnieniu do 280bar. Zawierają one szereg funkcji, które zwiększają wydajność, niezawodność i wydajność w celu zapewnienia, że spełniają one wymagania wyższej temperatury i ciśnienia na ogół związane z nowoczesnych niskoemisyjnych silników Diesla.

Hydraulika Siłowa to coś co nas zawsze pociągało. Dlatego staramy się przybliżyć zagadnienia z nią związane na tym blogu. Firma Maron prowadzona przez Romana Graczyka to więcej niż firma to pasja związana z hydrauliką siłową.