O Firmie


Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „Maron” powstało w 1998 roku w wyniku przekształcenia innego podmiotu działającego w tej branży od 1989 r. Działalność swoją rozpoczęliśmy od sprzedaży części do koparek i ładowarek produkcji polskiej a przede wszystkim koparek Waryński, koparko ładowarek Ostrówek, ładowarek Huty Stalowa Wola i Fadroma Wrocław.

Nadal w swojej ofercie posiadamy części do w/w maszyn. Wraz z rozszerzającym się rynkiem maszyn budowlanych powiększyliśmy swoją ofertę o sprzedaż części do koparek i ładowarek produkcji zachodniej.

Kolejnym celem jaki przed sobą postawiliśmy jest kompleksowa obsługa klientów poszukujących elementów hydrauliki siłowej. Cel ten realizujemy przez sprzedaż : rur i prętów na cylindry, elementów złącznych, części cylindrów / tłoki, dławnice, końcówki /, szybkozłączy ,uszczelnień , manometrów, pomp i rozdzielaczy.

Hydraulika siłowa jest branżą, która poprzez wprowadzanie nowych rozwiązań ma coraz większe zastosowanie.

Kontakty z zagranicznymi i krajowymi producentami elementów hydrauliki siłowej poparte doświadczeniem w branży pozwalają nam sprostać Państwa oczekiwaniom.

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów rozpoczęliśmy w siedzibie firmy produkcję przewodów hydraulicznych.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie stawiane przez Państwa pytania.

Z poważaniem

Roman GraczykWłaściciel