HPS 2010 zakończone sukcesem


Hydraulika Siłowa Wiadomości

W czwartek, 21 października zakończyła sie kolejna, 8. edycja Międzynarodowych Targów Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania i Napędów HPS 2010 – jedynych zdaniem Wystawców tego typu targów w Polsce, znaczących w Europie.

Hydraulika siłowa nas interesuje.

Na powierzchni ponad 3500 m2 swoją ofertę zaprezentowało ponad 150 firm z Anglii, Czech, Danii, Niemiec, Izraela, Korei, USA, Portugalii, Szwecji, Rumunii, Włoch, Rosji i Polski. Podczas trwających 3 dni targów 3, 5 tys. profesjonalnych odwiedzających miało okazję zapoznać się z kompleksową ofertą dostępną na rynku międzynarodowym m.in. w zakresie elementów i systemów hydraulicznych i pneumatycznych, sterowników, napędów elektrycznych, systemów automatycznego sterowania, hydrauliki siłowej, filtracji, technik pomiarowych i laboratoryjnych, usług inżynierskich, doradztwa technicznego, projektowania i modernizacji systemów automatyzacji produkcji. ( Hydraulika Siłowa News ) Honorowy Patronat nad targami objął Minister Gospodarki, Wiceprezes Rady Ministrów Waldemar Pawlak, po raz drugi Europejski Komitet Hydrauliki i Pneumatyki CETOP (the European Fluid Power Committee) oraz Korporacja Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych.

Hydraulika siłowa nas pociąga.

Hydraulika Siłowa to coś co nas zawsze pociągało. Dlatego staramy się przybliżyć zagadnienia z nią związane na tym blogu. Firma Maron prowadzona przez Romana Graczyka to więcej niż firma to pasja związana z hydrauliką siłową.