Łożyska precyzyjne


Hydraulika Siłowa Wiadomości

Dr Steve Lacey, Schaeffler twierdzą że łożyska precyzyjne mogą poprawić wydajność i niezawodność napędów hydraulicznych i pomp, a także ich odporność na niesprzyjające warunki. Według dr Lacey, urządzenia hydrauliczne i pompy są stosowane w prawie wszystkich dziedzinach wytwarzania, w tym ropy naftowej i gazu, chemicznego i farmaceutycznego, woda, kanalizacja, przetwórstwa metali i żywności i napojów.

Hydraulika siłowa nas interesuje.

Stwierdza On, że wnętrza elementów hydraulicznych i pomp muszą być niezawodne, energooszczędne i odporne na pracę często bardzo trudnych warunkach operacyjnych. Schaeffler Fluid twierdzi że technologia opracowała szeroką gamę łożysk i innych precyzyjnych elementów dla napędów hydraulicznych i pomp. Obejmuje to łożyska toczne, łożyska igiełkowe, gładkie i łożyska, łożyska, jak i wewnętrzne pierścienie, nakrętki, uszczelki, tłoki i zawory. ( Hydraulika Siłowa News ) Jednym z takich produktów jest Permaglide w zakresie zwykłego produktu jak i igieł łożysk stosowanych w pompach.

Hydraulika siłowa nas pociąga.

Firma ta twierdzi że Permaglide wykonując pracę generuje prawie zero strat. Według dr Lacey, łożyska ślizgowe mogą wtedy korzystać z średnich dostaw smaru a podczas smarowania łożysk igiełkowych mogą być stosowane smary o niskiej właściwości smarnej. Wyższe prędkości są osiągalne, jeśli mniej ciepła wytwarzanego jest z łożyskach. Dr Steve Lacey twierdzi też, że różnorodność konstrukcji pomp doprowadziła do dużej różnorodności dostępnych łożysk. Prędkość obrotowa i obciążenie jest w stanie określić, który typ łożyska jest najbardziej odpowiedni.

 

Hydraulika Siłowa to coś co nas zawsze pociągało. Dlatego staramy się przybliżyć zagadnienia z nią związane na tym blogu. Firma Maron prowadzona przez Romana Graczyka to więcej niż firma to pasja związana z hydrauliką siłową.