Międzynarodowe Targi HPS 2010


Hydraulika Siłowa Wiadomości

W dniach 19-21 października odbędą się Międzynarodowe Targi HPS. Targi te organizowane są co dwa lata i są doskonałą okazją do zapapoznania się z krajową i zagraniczną ofertą z dziedziny systemów i napędów hydraulicznych i pneumatychnych, technik pomiarowych, sterowników oraz systemów automatycznych. HPS to prezentacja najnowszych urządzeń pojawiających się na polskim rynku to także jedyna, największa – specjalistyczna ekspozycja w Polsce. Która z roku na rok cieszy się wiekszym zainteresowaniem najlepszych firm z kraju i z zagranicy. Na ostatnich targach liczba wystawców zwiększyła się o 25%.

Hydraulika siłowa nas interesuje

Dlaczego warto wziąść udział w targach:

-Jest to spotkanie branżowców z całej Europy
-W poprzedniej edycji wzięły udział firmy z 16 krajów
-Na Śląsku czeka na Państwa najlepszy rynek odbiorców w Europie
-Targom HPS towarzyszą specjalistyczne sympozja
-Targi HPS odwiedzają tysiące specjalistów z całej Europy
-Dwuletni cykl pozwala na każdorazowe zaprezentowanie wielu nowości
-Najlepsze rozwiązania nagradzane są medalami przez jury ekspertów.

Hydraulika siłowa nas pociąga.

Tegoroczny HPS cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców jak i profesjonalistów. Honorowy Patronat nad targami objął Minister Gospodarki, po raz drugi Europejski Komitet Hydrauliki i Pneumatyki CETOP (the European Fluid Power Committee) oraz tradycyjnie Korporacja Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych.

 

Hydraulika Siłowa to coś co nas zawsze pociągało. Dlatego staramy się przybliżyć zagadnienia z nią związane na tym blogu. Firma Maron prowadzona przez Romana Graczyka to więcej niż firma to pasja związana z hydrauliką siłową.