Napedy elektroniczne zagrażają hydraulice siłowej


 

Hydraulika Siłowa Wiadomości

Sprzedaż przemysłowych urządzeń hydraulicznych wciąż rośnie w Europie, mimo problemów z innymi technologiami. Ale według nowego raportu hydrauliki siłowej, większość tego typu wzrostów pochodzi z modernizacji i remontów istniejących urządzeń i długoterminowego trendu alternatywnych technologii, takich jak napędy elektryczne do zastąpienia hydraulicznych technologi w zastosowaniach przemysłowych, ponieważ są one bardziej efektywne, tańsze i dostępne na krótszy czas realizacji.

Hydraulika siłowa nas pasjonuje.

W nowym badaniu, europejskiego rynku hydrauliki siłowej analityk Frost & Sullivan opisuje jako „dojrzały” i mówi, że jego przyszłość jest „ponura”. Ale przewiduje, że dochody będą wspinać się od 1415 dolarów w 2010 m do 2.016 dolarów m do 2017 roku. Sprzęt hydrauliczny cieszy się dużym zainstalowaniem, musi być on jednak wymieniony lub naprawiony w określonym czasie. Rynek części zamiennych były podtrzymywany przez nieszczelności zagadnień związanych i spowodowanych starzeniem się i korozją. W czasie spowolnienia gospodarczego, wielu użytkowników przełożyło nowe instalacje i zainwestowało w remonty i wymiany.

Hydraulika siłowa nas pociąga.

Według raportu, recesja miała poważny wpływ na rynek, dla spadających przychody spadły o 31,8% w 2009 r. Chociaż producenci hydrauliki zainwestowali w poprawę niezawodności i wydajności ich wyposażenia, wielu z ich 2010 roku odczuło skutki recesji a ich przychody pochodzą głównie z modernizacji, zamiast nowych instalacji.

Hydraulika siłowa to coś co nas interesuje.

„Producenci zastosowali sterowanie elektroniczne w urządzeń hydraulicznych dla zwiększenia dokładności i wydajności”, mówi Frost & Sullivan menedżer programu, Sivakumar Narayanaswamy. „Ulepszenia te odegrały znaczącą rolę w utrzymaniu popytu dla sprzętu hydraulicznego.”

Hydraulika Siłowa to przyszłość.

Jednak szybki rozwój technologiczny w innych technologii sterowania ruchem, powoduje że wiele zastosowań hydraulicznych zostanie zastąpionych w przyszłości przez alternatywne technologie. „Zastosowanie systemów hydraulicznych w procesach zmechanizowanych jest zagrożone przez większe wykorzystanie elektrycznie sterowane, napędy i silniki, które zapewniają precyzyjne działanie i programowalne sterowanie cyfrowe i ustawienia – z wyjątkiem wysokociśnieniowych,” Narayanaswamy mówi. „Elektrycznie sterowane urządzenia są w stanie spełnić oczekiwania klientów na wyższym poziom ie dokładności i skuteczności.”

Hydraulika siłowa jest wszędzie.

F & S przewiduje, że europejski rynek hydrauliki będzie doświadczał konsolidacji w wyniku wzrastającej presji cenowej oraz konkurencji. Sugeruje, że małe i średnie przedsiębiorstwa są mało prawdopodobne, aby być w stanie wytrzymać konkurencję ze strony tanich producentów azjatyckich oraz zmniejszenie marży zysku.

Hydraulika Siłowa to coś co nas zawsze pociągało. Dlatego staramy się przybliżyć zagadnienia z nią związane na tym blogu. Firma Maron prowadzona przez Romana Graczyka to więcej niż firma to pasja związana z hydrauliką siłową.