Targi HPS 2011


Hydraulika Siłowa Wiadomości

W dniach od 23-25 października 2012 odbędą się IX-te Międzynarodowe Targach Hydrauliki siłowej, Pneumatyki, Sterowania i Napędów HPS. Hydraulika siłowa to główny temat targów.

Targi HPS – organizowane w Katowicach to zdaniem Wystawców jedyne takie targi w Polsce, jedyne bo merytoryczne i skupione na tematyce hydrauliki siłowej, pneumatyki, sterowania i napędów. Hydraulika siłowa stanowi główny motor HPS. W opinii wystawców właśnie taka platforma wymiany informacji jest teraz niezastąpiona i aż 80% zadeklarowało swój udział w HPS 2012.

Głównymi obszarami kolejnych targów będą: Hydraulika siłowa (pompy zębate, pompy i silniki tłoczkowe, pompy łopatkowe, węże przemysłowe), regulowane napędy elektryczne i sterowania, technika przemieszczeń liniowych i montażu, elementy i systemy pneumatyczne, systemy automatycznego sterowania, Hydraulika siłowa, elementy złączne hydrauliki siłowej, mechatronika, filtracja, uszczelnienia, techniki pomiarowe i laboratoryjne, doradztwo techniczne, projektowanie systemów, montaż serwis oraz szkolenia.

Hydraulika Siłowa to coś co nas zawsze pociągało. Dlatego staramy się przybliżyć zagadnienia z nią związane na tym blogu. Firma Maron prowadzona przez Romana Graczyka to więcej niż firma to pasja związana z hydrauliką siłową.